YORGAN YIKAMA AŞAMALARI

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 1. AŞAMA SİPARİŞ: Bizi aradığınızda ekranımızda çıkan telefon numaranız müşteri numaranızdır ve daha önce bizimle çalışmışsanız sistemimizde kayıtlısınızdır. Siparişiniz kayda alınır ve adresiniz servis personelimize mesaj olarak yollanır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 2. AŞAMA TESLİM ALMA: Yorganlarınız servis elemanlarımız tarafından fiş karşılığı teslim alınır ve fişin altı hem müşteri hem servis elemanı tarafından imzalanır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 3. KONTROL VE BİLGİLENDİRME: Tesisimize gelen yorganlar, hasar, yırtık, sökük, yanma, ağarma, vb tespiti yapılır. Kusurlu olanların bilgisi yıkama öncesinde müşteriye bildirilir. Kusur, müşterinin bilgisi dahilinde ise yorganlar yıkamaya alınır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 4. AŞAMA AYIRMA: Tesisimize gelen yorganlar farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılır. Her evin ürünü kendi içerisinde yıkanır, farklı evlerin ürünleri aynı makinede yıkanmaz.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 5. AŞAMA YIKAMA: Yorganlarınız 20 Kg Endüstriyel tip otomatik çamaşır makinesi ile yıkanır. Leğende veya büyükçe bir teknede çiğnenerek yıkama yapılmaz.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 6. AŞAMA KONTROL: Yıkama işlemi tamamlanan yorganlar kalite kontrolü yapılmak üzere kontrol masasına alınır, yıkama kalitesi yetersiz görünen yorganlar yeniden yıkanmak üzere sistemin başına gönderilir.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 7. AŞAMA KURUTMA: Kalite kontrolünden geçen yorganlarınız, üzeri güneş ışığı geçiren malzeme ile kapatılmış özel kapalı kurutma alanımızda askıya alınarak kurutulur.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 8. AŞAMA PAKETLEME: Kuruma işlemi tamamlanan yorganlar parfüm sıkılarak paketlenir.

DİKKAT: ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA YAPILAN PAKETLEME SADECE SEVK AMAÇLIDIR EVİNİZE ULAŞTIĞINDA HALILARI AMBALAJINDAN ÇIKARINIZ! ÇİLLENME, RUTUBET VE KOKU YAPABİLİR.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 9. AŞAMA SERVİS: ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA tesisinde işlemleri tamamlanmış olan yorganlarınız son model araçlarımız, birlikte çalıştığımız, dürüst, ahlaklı, tecrübeli ve güvenilir personelimizle sizlere kapınızda teslimat fişleri ile teslim edilir.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 10. AŞAMA TAHSİLAT: Yorganlarınız evinize geldiğinde ödemeyi Antalya Başar Halı Yıkama ayrıcalığıyla ister nakit ister kredi kartı ile kapınızda yapabilirsiniz.