GÜVENLİ HALI YIKAMA

Üst düzey yıkama kalitesinin yakalanabildiği tek yöntem otomatik makinalarla havuz ve ilkel sistemler kullanılmadan güvenli ve teknolojinin birleştiği yöntemdir.

Yıkama maliyeti diğer yöntemlere göre çok yüksektir. ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA farkıyla yıkama yapabilen makinenin diğer makinelerden farkı, havuz sistemine ihtiyaç duymaması ve yıkanan halının kirini veya kirli suyu arkadan gelen diğer halıya bulaştırmadan yıkayabilmesidir.

Bu makinede halılar, makineye verildiği ilk noktada eşit miktarda halının her bölgesi ıslanır. Bant üzerinde ilerleyen halı fırçalama ünitelerinin altına geldiğinde üniteler halı üzerine temas ederek fırçalama işlemi başlar. Bu fırçalama ünitelerine deterjan ve leke sökücü kimyasallar fırçalama anında kontrollü bir şekilde verilir halı bant üzerinde ilerlemeye devam ederken ikinci sıra fırçalama üniteleri halı üzerine temas ederek duru su ile fırçalama yapar ve halı üzerindeki deterjan yoğunluğunu azaltarak halıyı durulama için hazırlar.

Yoğunluğu azalmış deterjan halı üzerine bastırılan merdane ile sıyrılır daha sonra durulama jetleri altına gelen halı basınçlı su ile durulanır. Bu yöntemde en iyi durulama kalitesine sahiptir ama su maliyeti yüksektir.

Bu yöntemin maliyetlerin ve dolayısıyla fiyatların diğer yöntemlere göre yüksek oluşu dışında hiçbir sakıncası yoktur. ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA farkıyla halılarınız teknolojik bir şekilde özenle yıkanır ve müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaktadır.