BATTANİYE YIKAMA AŞAMALARI

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 1. AŞAMA SİPARİŞ: Bizi aradığınızda ekranımızda çıkan telefon numaranız müşteri numaranızdır ve daha önce bizimle çalışmışsanız sistemimizde kayıtlısınızdır. Siparişiniz kayda alınır ve adresiniz servis personelimize mesaj olarak yollanır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 2. AŞAMA TESLİM ALMA: Battaniyelerinz servis elemanlarımız tarafından fiş karşılığı teslim alınır ve fişin altı hem müşteri hem servis elemanı tarafından imzalanır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 3. KONTROL VE TASNİF: Tesisimize gelen battaniyeler, hasar, yırtık, soluk vb tespiti yapılır. Kusurlu olanların bilgisi yıkama öncesinde müşteriye bildirilir. Kusur, müşterinin bilgisi dahilindeyse yıkamaya alınır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 4. AŞAMA AYIRMA: Tesisimize gelen battaniyeler farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılır. Her evin ürünü kendi içerisinde yıkanır, farklı evlerin ürünleri aynı makinede yıkanmaz.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 5. AŞAMA YIKAMA: Battaniyeleriniz 20 Kg Endüstriyel tip otomatik çamaşır makinesi ile yıkanır. Leğende veya büyükçe bir teknede çiğnenerek yıkama yapılmaz. 20 Kg endüstriyel tip otomatik çamaşır makinesi bölgemizde sadece ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA TESİSLERİ’nde vardır.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 6. AŞAMA KONTROL: Yıkama işlemi tamamlanan battaniyeler kalite kontrolü yapılmak üzere kontrol masasına alınır, yıkama kalitesi yetersiz görülen battaniyeler yeniden yıkanmak üzere sistemin başına gönderilir.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 7. AŞAMA KURUTMA: Kalite kontrolünden geçen battaniyeleriniz, üzeri güneş ışığı geçiren malzeme ile kapatılmış özel kapalı kurutma alanımızda askıya alınarak kurutulur.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 8. AŞAMA PAKETLEME: Kuruma işlemi tamamlanan battaniyeler parfüm sıkılarak paketlenir.

DİKKAT: ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA TARAFINDAN YAPILAN PAKETLEME SEVK AMAÇLIDIR EVİNİZE ULAŞTIĞINDA BATTANİYELERİNİZİ AMBALAJINDAN ÇIKARINIZ!

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 9. AŞAMA SERVİS: ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA tesisinde işlemleri tamamlanmış olan battaniyeleriniz son model araçlarımız, birlikte çalıştığımız, dürüst, ahlaklı, tecrübeli ve güvenilir personelimizle sizlere Antalya Başar Halı Yıkama ayrıcalığıyla kapınızda teslimat fişleri ile teslim edilir.

ANTALYA BAŞAR HALI YIKAMA 10. AŞAMA TAHSİLAT: Battaniyeleriniz evinize geldiğinde ödemeyi kapınızda, ister nakit ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.